Zdobyliśmy medale

Data publikacji 16.04.2012

Policjantki i policjanci z Centrum Szkolenia Policji uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach Policji i Służb Mundurowych w Pływaniu, które odbyły się 15 kwietnia br., w Radomiu.

Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji nadinsp. Marka Działoszyńskiego.

Blisko 80 uczestników sportowej imprezy reprezentujących służby mundurowe z całego kraju wystartowało na następujących dystansach:

50m – stylem dowolnym, klasycznym, motylkowym oraz grzbietowym;

100m – stylem dowolnym, klasycznym, motylkowym oraz grzbietowym;

sztafeta – 4x50m stylem dowolnym.

Centrum Szkolenia Policji reprezentował zespół w składzie: podinsp. Agnieszka Mańko-Czajka nauczyciel policyjny Zakładu Służby Kryminalnej oraz słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego -  post. Ewelina Kuśmierz, post. Magdalena Zagórska, post. Emil Raczyński i inny posterukowy. Nasza drużyna zdobyła 9 medali, w tym 4 złote.

25 kwietnia br., Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka podziękował drużynie CSP za udział w mistrzostwach. W spotkaniu z naszymi pływakami uczestniczył również Kierownik Zakładu Interwencji Policyjnych mł. insp. Grzegorz Winnicki oraz mł. insp. Włodzimierz Nienałtowski Kierownik Zakładu Służby Kryminalnej.

Serdecznie gratulujemy sportowych osiągnięć!

Agnieszka Mańko-Czajka ZSK/Hanna Grochowska WP

zdj. ze zbiorów słuchaczy i M. Mazewski ZSS