Wielki bal

Data publikacji 12.12.2011

W sobotę, 10 grudnia br., w Centrum Szkolenia Policji, sześćdziesięcioro dzieci wraz z rodzicami uczestniczyło w zabawie mikołajkowej „Bezpieczne ferie z Mikołajem”.

Wielobarwny korowód dzieci, zachęcany przez leśnego skrzata i wróżkę, ochoczo ruszył do tańca. Po chwili dołączyli do nich również rodzice.

W przerwach, między tańcami, odbywały się konkursy z nagrodami z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Był też czas na słodkie przekąski.

Mimo wspaniałej zabawy, nasi milusińscy co chwilę zerkali w stronę drzwi – wszyscy z niecierpliwością czekali na przybycie najważniejszej osoby na balu. Aż nareszcie pojawił się! Do sali wszedł Mikołaj! Po chwili zaprosił do siebie wszystkie dzieci i zaczął rozdawać prezenty! Radości nie było końca!

Bardzo dziękujemy podkom. Dorocie Cymie-Końskiej – Przewodniczącej Zarządu Szkolnego NSZZ Policjantów, za zorganizowanie tak wspaniałej zabawy!

Zdjęcia i tekst: Hanna Grochowska