Zakończenie szkolenia z oferty polskiej Policji dla Państw Europy Środkowo-Wschodniej

Data publikacji 02.12.2011

W Centrum Szkolenia Policji zakończyła się kolejna edycja szkolenia z oferty dla policjantów/milicjantów Europy Środkowo-Wschodniej. Tematem były programy profilaktyczne polskiej Policji skierowane do społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki nieletnich. Współorganizatorem było Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji KGP.

W przedsięwzięciu brali udział policjanci/milicjanci z Azerbejdżanu, Białorusi, Bułgarii, Mołodowy oraz Ukrainy.

Dziś w uroczystym zakończeniu szkolenia z oferty polskiej Policji dla policjantów/milicjantów Europy Środkowo-Wschodniej uczestniczyli: Dyrektor Biura Prewencji KGP insp. Michał Czeszejko-Sochacki, Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki, Naczelnik Wydziału ds. Nieletnich, Patologii i Profilaktyki mł. insp. Mariola Gosławska oraz Naczelnik Wydziału Prezydialnego CSP mł. insp. Tomasz Piechowicz.

Więcej na temat szkolenia można znaleźć w informacji zamieszczonej na naszej stronie –  „Programy profilaktyczne polskiej Policji” z 28 listopada br.

Hanna Grochowska

zdj. Roman Majewski WP