Wyróżnieni policjanci

Data publikacji 04.11.2011

10 funkcjonariuszy Centrum Szkolenia Policji zostało wyróżnionych medalami i odznakami resortowymi.

Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki i Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych mł. insp. Jarosław Gałuszka wręczyli dziś policjantom CSP Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę, a także srebrne i brązowe odznaki „Zasłużony Policjant”.

Na wniosek Katowickiego Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939 r.”, Naczelnik Wydziału Dowodzenia podinsp. dr Robert Socha otrzymał Srebrny Medal Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej.

W uroczystości uczestniczyli też kierownicy komórek organizacyjnych, w których pracują odznaczeni policjanci.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Hanna Grochowska

zdj. Roman Majewski WP