67. rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego

Data publikacji 04.08.2011

W dniu 1 sierpnia pod pomnikiem Polski Walczącej na rondzie Armii Krajowej w Legionowie odbyły się uroczystości związane z 67. rocznicą Wybuchu Powstania Warszawskiego.

Obchody zoorganizowanie zostały przez  Prezydenta i Radę Miasta Legionowo, Starostę Legionowskiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy AK i Oddział Stowarzyszenia Szarych Szeregów w Legionowie.

Obok kwiatów złożonych przez władze i mieszkańców miasta Legionowo spoczęła także wiązanka od policjantów i pracowników Centrum, złożona przez Komendanta insp. dr. Romana STAWICKIEGO w asyście podinsp. dr. Roberta SOCHY Naczelnika Wydziału Dowodzenia.
        W uroczystości brał również udział poczet sztandarowy naszej szkoły.

Obchody 67. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zakończyły się uroczystą Mszą Świętą, a po niej koncertem okolicznościowym w kościele Garnizonowym.

podkom. Roman Majewski

zdj. Urząd Miasta Legionowo