Strzały na planie filmowym

Data publikacji 12.04.2011

31 marca i 7 kwietnia br. w Centrum Szkolenia Policji rozlegały się strzały - ekipa Warszawskiej Szkoły Filmowej B. Lindy i M. Ślesickiego nagrywała materiał z zakresu posługiwania się bronią palną.

Celem przedsięwzięcia było stworzenie materiału dydaktycznego dla instruktorów i nauczycieli policyjnych zajmujących się w szkołach i jednostkach terenowych Policji  zagadnieniami związanymi ze szkoleniem strzeleckim.

Materiał filmowy będzie również przekazany do Centralnej Biblioteki Policyjnej i dostępny dla uczestników szkoleń oraz doskonaleń zawodowych realizowanych w CSP.

Za realizację zadania, z ramienia szkoły, odpowiedzialni byli instruktorzy Zakładu Interwencji Policyjnych – st. asp. Andrzej Idzikowski, st. asp. Paweł Woźniakowski i asp. Hubert Kowalik.

Andrzej Idzikowski ZIP/Hanna Grochowska WP

zdj. Andrzej Idzikowski ZIP