Decyzja o emeryturze

Data publikacji 20.01.2011

Po 22 latach służby w Policji mł. insp. Helena Kilanowska Naczelnik Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia przeszła na zaopatrzenie emerytalne.

Mł. insp. Helena Kilanowska służbę w Policji rozpoczęła 1 września 1988 roku.

W Centrum Szkolenia Policji pracowała 12 lat, od 2002 roku na stanowisku Naczelnika Wydziału Metodyki Szkolenia.

Nauczyciel z wieloletnią praktyką w szkolnictwie powszechnym. Realizowała się również jako nauczyciel akademicki.

Wielokrotnie nagradzana za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych. Wyróżniona została m.in. brązową odznaką „Zasłużony Policjant” i złotym medalem „Za długoletnią służbę”.

Serdecznie dziękujemy Pani Naczelnik za inicjowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie doskonalenia zawodowego nauczycieli policyjnych!

Hanna Grochowska

zdj. Roman Majewski WP