Piknik w Centrum Szkolenia Policji

Data publikacji 06.09.2010

W sobotę 4 września br., na terenie Centrum Szkolenia Policji odbył się III Piknik Rodzin Zastępczych.

Piknik został zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie.
            CSP, które od lat wspiera działania ważne dla lokalnej społeczności i tym razem wzięło udział w przeprowadzeniu tak istotnego przedsięwzięcia, jakim było spotkanie rodzin zastępczych.Kadra i słuchacze szkoły przygotowali szereg atrakcji dla uczestników pikniku, m.in. pokaz tresury psów, a także konkursy z zakresu prewencji kryminalnej i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wśród uczestników spotkania nie brakowało chętnych do odwzorowywania swoich śladów linii papilarnych, małżowiny usznej, czy czerwieni wargowej.
            Uśmiechy na twarzach dzieci były potwierdzeniem udanej imprezy.

Hanna Grochowska
Foto: Mariusz Mazewski ZSS