Podniebne zajęcia

Data publikacji 03.09.2010

30 sierpnia br., już po raz trzeci słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego realizowanego w Centrum Szkolenia Policji, w ramach zajęć Koła Prewencji Kryminalnej, wyjechali na lotnisko Głównego Sztabu Policji KGP.

Tym razem byli to słuchacze szkolenia oznaczonego symbolem SZP-2/10/III/3 wraz z opiekunem dydaktycznym z Zakładu Służby Prewencyjnej asp. szt. Jarosławem Pośpiechem.
     Jak zwykle spotkanie rozpoczęło się od przekazania informacji na temat rodzajów, budowy i danych technicznych śmigłowców stacjonujących w jednostce. Następnie omówione zostały zasady bezpieczeństwa w trakcie startu i lotu.
Największe emocje towarzyszyły oglądaniu z lotu ptaka, m.in. Centrum Szkolenia Policji.
     Słuchacze podziękowali pilotom za atrakcyjny i bezpieczny lot. Zajęcia w śmigłowcu ocenili jako bardzo udane!

asp. szt. Jarosław Pośpiech ZSP/Hanna Grochowska WP
Foto: słuchacze SZP-2/10/III/3