Emerytura!

Data publikacji 31.08.2010

Po 19 latach służby w Policji instruktor Zakładu Kynologii Policyjnej asp. szt. Artur Wojciechowski przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Asp. szt. Artur Wojciechowski jest instruktorem szkolenia strzeleckiego i z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Przez 14 lat pracował w Sekcji Kryminalnej KPP Piaseczno. Kolejne 5 lat służby poświęcił na przekazywanie wiedzy i umiejętności słuchaczom kursów realizowanych w ZKP w Sułkowicach.
      Od 30 lat uprawia strzelectwo sportowe. Jest też Prezesem Stowarzyszenia „Warecki Klub Strzelecki”. Bardzo dużo czasu, wolnego od zajęć służbowych, poświęcał na pracę z młodzieżą.
     Dziś, asp. szt. Artura Wojciechowskiego pożegnali: Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Arkadiusz Brzozowski, Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych mł. insp. Anna Rosół, Kierownik ZKP w Sułkowicach podinsp. Marek Hańczuk oraz jego Zastępca nadkom. Sławomir Gwardys.

Hanna Grochowska
Foto: Mariusz Mazewski ZSS